Vážení zaměstnanci školy, žáci a zákonní zástupci žáků,
věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení vzhledem k aktuálnímu vývoji šíření nákazy koronavirem.

Pokud jste během jarních prázdnin pobývali v zemích se zvýšeným výskytem koronaviru nebo jste přišli do styku s člověkem, který zde byl příp. má nyní nařízenou karanténu, žádáme Vás důrazně, abyste před opětovným nástupem do školy telefonicky kontaktovali Vašeho praktického nebo dětského lékaře ne Krajskou hygienickou stanici v Plzni (tel. 724 090 060) nebo infolinku Státního zdravotního ústavu (726 810 106, 725 191 367) a postupovali podle jejich pokynů a doporučení.

Tuto skutečnost sdělte zároveň třídnímu učiteli, vedení školy příp. na sekretariátu školy na tel. 377 183 619 nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Důležité odkazy na aktuální informace o možné nákaze koronavirem naleznete na webových stránkách:

http://www.khsplzen.cz/

http://www.msmt.cz/doporučení-pro-skoly-ke-koronaviru

 

Mgr. Marie Klesová, ředitelka školy 

 

Informace ze dne 4. března t. r.

Vážení rodiče, vážení žáci,

žádáme o dodržování doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva zdravotnictví, v jehož kompetenci je stanovit ochranná opatření před zavlečením vysoce infekčních onemocnění a mimořádná opatření při epidemii nebo nebezpečí jejího vzniku podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. 

Vzhledem k epidemiologické situaci apelujeme na všechny, kteří se vrátili ze zahraniční dovolené v některé z rizikových oblastí, aby v případě jakéhokoliv podezření kontaktovali telefonicky svého lékaře či lékařskou pohotovostní službu. Rovněž doporučujeme sledovat stránky Ministerstva zdravotnictví a Státního zdravotního ústavu a řídit se jejich pokyny, zvláště v oblasti prevence před nákazou.

Mgr. Marie Klesová, ředitelka školy