17. 3. 2020

Internetová škola ZAV reaguje na výjimečnou situaci s avizovanými údajně až měsíc trvajícími "korona-prázdninami" nabídkou možnosti pracovat s výukou ZAV doma úplně všem žákům s časovým omezením do obnovení provozu škol.

Žáci se do aplikace ZAV mohou přihlásit přes webový prohlížeč (doporučen je Chrome) na adrese: student.zav.cz. Přihlašovací údaje jsou shodné s údaji pro přihlášení ve škole.

 

16. 3. 2020

Žádáme všechny učitele a žáky, aby sledovali aktuální informace na stránkách školy, v aplikaci Bakaláři a na svých emailech. Učitelé budou do Bakaláře nebo emailů ukládat žákům podklady, domácí úkoly a práce k vypracování tak, aby při dlouhodobém uzavření školy žáci měli možnost domácího studia a klasifikace. V případě dotazů kontaktujte učitele přes nabídku „Komens“ v Bakalářích, případně emailem.

 

10. 3. 2020

Na základě rozhodnutí vlády ze dne 10. 3. 2020 z důvodu prevence vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 oznamuje ředitelka školy: Od středy 11. 3. 2020 bude škola uzavřena pro žáky i učitele a to do odvolání. Sledujte prosím webové stránky školy a další oficiální informace na webu MŠMT (www.msmt.cz). Učitelé mají možnost zadávat úkoly žákům prostřednictvím již vytvořených skupin tak, jak jsou zvyklí, pokud tento způsob komunikace již používají.