Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň

2018 – Moderní technologie v designérské praxi – kurzy pro veřejnost

Vážené firmy, Vážení přátelé,

Jako každý rok myslí naše škola i na dospělé a na další vzdělávání dospělých. I v roce 2018 Vám na naší škole nabízíme účast ve 3 speciálních výukových programech v oblasti moderních technologiích v oblasti designérství. V období od února 2018 do června 2018 se můžete zapojit do těchto kurzů:

* Úvod do moderních technologií v designérské praxi (celkem 30 hodin)

* Interiérový design a 3D vizualizace – teorie a praxe (celkem 38 hodin)

* Designérská kresba na dotykovém monitoru a profesionální prezentace práce (celkem 60 hodin)

Výhodou je, že kurzy budou probíhat v odpoledních hodinách nebo o víkendech – dle Vašich časových možností. Všechny vzdělávací programy jsou primárně určeny pro všechny firmy a zaměstnance z Plzeňského kraje.

 

Více informací a přihlášky získáte na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní telefony: +420 724512096; +420 774 983 141

 

logopl

 

oko