Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň

Projektové dny — 18. a 19. dubna

Ve dnech 18. a 19. dubna proběhnou na naší škole projektové dny, na které si předmětové komise přichystaly mnoho zajímavých akcí. Program je určen pro žáky 1.–3. ročníků, 4. ročníky mají blokovou výuku maturitních předmětů. Žáci, kteří mají v tyto dny odborný výcvik, se na akce nepřihlašují, je pro ně připraven program s učiteli OV. Přihlášení bude spuštěno v pondělí 20. března od 18. hodin pomocí sdílených Google tabulek, které budou zveřejněny zde na webových stránkách. Zápis bude probíhat do čtvrtka 23. března!

 

Postup pro přihlášení:

1. Pro otevření tabulky musíte být přihlášení na svém školním gmailovém účtu. Tabulku otevřete v prohlížeči, nestahujte ji. Pokud se vám tabulka otevře pouze pro čtení, zavřete ji a zkuste přihlášení o něco později.

2. Vyberte si ze seznamu akcí. Na některé programy bylo možné se přihlašovat dopředu přímo u učitelů a přihlašovací listy jsou již plně nebo částečně uzavřeny. Umělecké obory mají akce vícedenní – přihlásit si můžete pouze jednu akci! Žáci ekonomických oborů si mohou vybrat pouze jednu akci na jeden den! 

3. Každá akce má svůj list, kde jsou bližší informace a také přihlašovací listina.

4. Pro přihlášení na akci najděte první volnou řádku a zaškrtněte tlačítko „REZERVUJ EMAIL“. Toto tlačítko vám rezervuje řádek a vyplní email, až po té vyplňte své jméno a třídu. Můžete psát pouze do svého řádku. Pokud se chcete z akce odhlásit, odškrtněte tlačítko „REZERVUJ EMAIL“ a řádek se vymaže. Chybové hlášky se ukazují v pravém dolním rohu. Tabulka může reagovat trochu opožděně z důvodu připojení více lidí najednou. Informace průběžně automaticky ukládají.

5. Jelikož do tabulky smí být přihlášen omezený počet najednou, po dokončení zápisu tabulku zavřete, abyste uvolnili místo dalšímu zájemci.

 

 

TABULKA PRO EKONOMICKÉ OBORY + TŘÍDY 1. A a 1. P — PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

Na každý den si můžete přihlásit pouze jednu akci! Pozor, akce Latinské tance je dvoudenní.

 

 

 

TABULKA PRO UMĚLECKÉ OBORY — PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

Můžete si vybrat jednu akci, umělecké obory mají akce vícedenní.

 

 

Tyto akce jsou určeny pro žáky všech oborů, přihlašování však probíhá pouze v tabulce pro ekonomické obory:

- Jazyková zkouška B1 (18. 4. Mgr. Khinová)

- Jazyková zkouška B2 (18. 4. Mgr. Zajícová)

- Exkurze - Putování za Santinim a barokní krajinou (18. 4., Mgr. Kubálková)

- Exkurze - Barokní perly severního Plzeňska (19. 4., Mgr. Kubálková)

 

 

A jak vypadaly loňské projektové dny?

projektove dny praha filmova

 

projektove dny rucni tisk

 

projektove dny Bavorsko

 

projektove dny Praha

 

projektove dny Lidice
 

oko